2020-10-07

Dostawa do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie kamer internetowych służących zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii Covid-19 na terenie powiatu włoszczowskiego

Włoszczowa, dn. 6.10.2020 roku

Znak sprawy: PR.042.1.37.2020

Zapytanie ofertowe na:
Dostawę do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie kamer internetowych służących zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii  Covid-19 na terenie powiatu włoszczowskiego

Postępowanie  w trybie zapytania ofertowego o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego zgodnie z zasadą konkurencyjności. Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020, pkt. 7, lit. d) i e) stosuje się odpowiednio.
Zamawiający:
ul. Wiśniowa 10,
29-100 Włoszczowa,
Przedmiot zapytania:
Dostawa do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie kamer internetowych służących zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii  Covid-19 na terenie powiatu włoszczowskiego, które określa szczegółowo załącznik Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który jest integralną częścią Zapytania i Umowy.

Włoszczowa, dn. 6.10.2020 roku

Znak sprawy: PR.042.1.37.2020

Zapytanie ofertowe na:

Zamawiający:
ul. Wiśniowa 10,
29-100 Włoszczowa,
Przedmiot zapytania:

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Mariusz Wiśniewski