2020-10-19

Zaproszenie do składania ofert handlowych - dostawa płytek do cechowania drewna

Włoszczowa, 2020-10-19

Znak: ROL.272.3.2020.EZ

Rozeznanie rynku

procedura prowadzona przez Starostwo Powiatowe we Włoszczowie Wydział Rolnictwa, Leśnictwa
i Ochrony Środowiska bez stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych,
w oparciu o regulamin postępowania przy udzielaniu zamówień publicznych, których wartość szacunkowa nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro
w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie – załącznik do uchwały Nr 44/14 Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 30 kwietnia 2014 r.
, ze zm.

Powiat Włoszczowski – Starostwo Powiatowe we Włoszczowie zaprasza do złożenia oferty handlowej wraz podaniem ceny brutto dotyczącej jednorazowego zakupu towaru wskazanego w punkcie I. niniejszego rozeznania rynku.

Włoszczowa, 2020-10-19

Znak: ROL.272.3.2020.EZ

Rozeznanie rynku

, ze zm.

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
  1. oznaczników do cechowania drewna: oznaczniki plastikowe przeznaczone do drewna miękkiego
    i twardego w temperaturze otoczenia do -20 C, typu standard dla lasów niepaństwowych w kolorze niebieskim opisane jednoliniowo - w ilości 10 000 sztuk (od numeru 10 001 do numeru 20 000)
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
  1. oznaczniki muszą posiadać wymiary 43,3mm x 27mm zgodnie z rozporządzeniem Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z dnia 24 lutego 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad cechowania drewna, wzorów urządzeń do cechowania i zasad ich stosowania oraz wzoru dokumentu stwierdzającego legalność pozyskania drewna (Dz. U. Nr 36, poz. 201 z późn. zm.).
  2. kolejny numer sztuki powinien być wtopiony w płytkę (wykonany wgłębnie).
    Płytki - oznaczniki do cechowania drewna mają być wykonane w kolorze niebieskim i zawierać oznaczenie cyfrowe (koloru czarnego) w jednej linii z kolejnym numerem sztuki lub stosu drewna. Oznaczniki powinny być nawleczone na podwójne szpilki (bigle) do 40 szt. na każdym, tak aby były kompatybilne z automatycznym magazynkiem podawania płytek oferowanym przez firmę CODIMEX lub z innym równoważnym urządzeniem. Łączna ilość płytek w pojedynczej paczce powinna wynosić do 1 000 szt.; w całym zamówieniu – 10 paczek po 1 000 sztuk.

Opakowania zawierające 1 000 szt. powinny być opisane na zewnątrz kodami cyfrowymi wskazującymi na partię płytek, która znajduje się wewnątrz opakowania. Opakowania mają być wykonane z materiału gwarantującego zabezpieczenie płytek przed zniszczeniem podczas transportu.
Sprzedający zapewni bezpłatną jednorazową dostawę całości  zamówienia na adres wskazany przez Zamawiającego, tj. Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa.

1. Termin składania ofert – do dnia 27 października 2020 r.

Oferty należy składać drogą elektroniczną na  poniższy adres e-mail:  rol@powiat-wloszczowa.pl

Osoba uprawniona do kontaktu w sprawie realizacji zamówienia oraz w sprawach merytorycznych:

Ewa Zawadzka – kierownik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, tel. 504 754 162,
e-mail: rol@powiat-wloszczowa.pl

Informacje dodatkowe

1. O wyborze oferty Zamawiający powiadomi składającego ofertę drogą elektroniczną lub telefonicznie.
  2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewyłonienia Wykonawcy po przeprowadzeniu niniejszego
    rozeznania rynku bez podania przyczyny.
  3. Po otrzymaniu informacji od Zamawiającego o wyborze oferty Sprzedający dostarczy towar
    do Zamawiającego w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia i wystawi fakturę za towar wskazany w punkcie I. i II. posługując się poniższymi danymi identyfikacyjnymi podmiotu dokonującego zakupu:

Nabywca – Powiat Włoszczowski, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa,
NIP: 6090072293,

Odbiorca – Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa

1. Prosimy o wystawienie faktury z terminem płatności minimum 14 dni, wskazując formę zapłaty
    – przelew.

Wicestarosta