Zapytanie ofertowe - program ochrony środowiska

ZAPYTANIE OFERTOWE

w postępowaniu o wartości poniżej 30 000 euro prowadzonym poza ustawą – Prawo zamówień publicznych procedura prowadzona przez Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska w oparciu o regulamin postępowania przy udzielaniu zamówień publicznych, których wartość szacunkowa nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie – załącznik do uchwały Nr 44/14 Zarządu Powiatu Włoszczowskiego z dnia 30 kwietnia 2014 r.

Powiat Włoszczowski, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa – Starostwo Powiatowe we Włoszczowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie:

Programu ochrony środowiska dla powiatu włoszczowskiego na lata 2020-2025 z perspektywą do 2030 wraz z prognozą oddziaływania programu na środowisko projektu Programu.

Pełna treść zapytania ofertowego w plikach do pobrania.

Rafał Żmuda
2019-08-09